Přinášíme chuť, tvořivost a inovaci, aby každá cateringová akce byla individuální.

Aktuálně Novinky & pozvánky

All you can eat - nedělní rodinný oběd

All you can eat - nedělní rodinný oběd

Pro milovníky kvalitní gastronomie je Itálie doslova rájem a není pochyb o tom, že rozmanitá itaslká kuchyně patří mezi ty nejlepší na světě. Každý si u nás najde svůj kousek Itálie, na který má právě chuť. Přijďte ochutnat některé ze specialit připravené našim kuchařským týmem v čele s Jáchymem Pavelkem. Budeme Vám servírovat ty nejlepší speciality z celého Apeninského poloostrova a je jen na Vás kolik toho sníte.


Více informací
únor 25
Vinařství Golguz

Vinařství Golguz

Dámy a pánové, vážení přátelé, v restauraci Bernie’s uspořádáme řízenou degustaci vín slovenského vinařství roku 2017 Golguz z Hlohovce. Při této příležitosti pro Vás připravil náš kuchařský tým v čele s Jáchymem Pavelkem 6-ti chodovou večeři a celým večerem Vás bude provázet ředitel vinařství Golguz pan Miloš Holík.


Více informací
únor 15
Valentýnské menu

Valentýnské menu

Překvapte svou drahou polovičku na sv. Valentýna slavnostní večeří s romatickou atmosférou. Máme pro Vás opravdový gurmánský zážitek. Připravili jsme pro Vás luxusní šestichodovou večeři doplněnou o prémiová vína. Oslavte svátek zamilovaných v BERNIE’S GRILL & WINE RESTAURANT


Více informací
únor 14

O nás Náš příběh

 

Jsme tým z KORAS Restaurantu, který své dlouholeté zkušenosti přenesl do centra Ostravy. Přímo uprostřed ulice, „která nikdy nespí“ - Stodolní, jsme pro Vás připravili jedinečný gastronomický koncept, kde pod jednou střechou naleznete vše, co Vaše smysly uspokojí.

 

 

 

Kontakt Spojte se s námi

Najdete nás

Poděbradova 826/27
Moravská Ostrava
702 00 Ostrava

Kontakt, rezervace

K dispozici jsou tři parkoviště vyznačená v mapě.

BERNIES GRILL & WINE RESTAURANT s.r.o.

  • IČ: 26863413
  • DIČ: CZ26863413
  • Bankovní spojení: 107-7359840227/0100
  • Zapsána v OR vedeném u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 28651