We bring taste, creativity and innovation so that each catering event is individual.

News Events & invitations

ALTO ADIGE - JIŽNÍ TYROLSKO NEDĚLNÍ RODINNÝ BRUNCH

ALTO ADIGE - JIŽNÍ TYROLSKO NEDĚLNÍ RODINNÝ BRUNCH

Nedělní rodinný brunch ve stínu alpských štítů v duchu “sněz co můžeš” budeme podávat v Bernie’s Grill & Wine Restaurant v neděli 24. listopadu 2019. Od 11:30 do 15:00 proběhne servírovaný brunch, který přinese bohatý gastronomický program pro milovníky italské gastronomie. Tým kuchařů restaurace Bernie’s pro vás připravil brunch plný receptur ze severu Itálie a chybět nebudou ani nejlepší vína Alto Adige z vinařství Cantina Tramin.


More ...
Nov 24
PIEMONTE - LANÝŽE A VÍNA Z ALBY NEDĚLNÍ RODINNÝ BRUNCH

PIEMONTE - LANÝŽE A VÍNA Z ALBY NEDĚLNÍ RODINNÝ BRUNCH

Nedělní rodinný brunch plný lanýžových chutí v duchu “sněz co můžeš” budeme podávat v Bernie’s Grill & Wine Restaurant v neděli 27. října 2019. Od 11:30 do 15:00 proběhne servírovaný brunch, který přinese bohatý gastronomický program pro všechny milovníky italské gastronomie. Tým kuchařů restaurace Bernie's pro vás tentokrát připravil nedělní brunch plný piemontských receptur v prvotřídní kvalitě.


More ...
Oct 27
ENOGASTRONOMICKÝ VEČER S VINAŘSTVÍM CASTELLO DI QUERCETO TOSKÁNSKO

ENOGASTRONOMICKÝ VEČER S VINAŘSTVÍM CASTELLO DI QUERCETO TOSKÁNSKO

Dámy a pánové, vážení přátelé, ve spolupráci s toskánským producentem vín z oblasti Chianti Classico, uspořádáme enogastronomický večer s vinařským klenotem Castello di Querceto. Vinařství Vám přijede osobně představit majitel vinařství pan Alessandro François se svou manželkou Marii Antoniettou. Tým kuchařů restaurace Bernie’s pro Vás sestavil k vinnému doprovodu pětichodové degustační menu plné toskánských specialit.


More ...
Oct 12

About us Our story

 

We are a team from KORAS Restaurant which has carried over years of experience into the centre of Ostrava. Right in the middle of the street that never sleeps – Stodolní, we have prepared for you a unique gastronomical concept where you will find everything that satisfies your senses under one roof.

 

 

 

Contact Get in touch

You can find us at

Poděbradova 826/27
Moravská Ostrava
702 00 Ostrava

Contact, reservation

There are three car parks available marked on the map.

BERNIES GRILL & WINE RESTAURANT s.r.o.

  • IČ: 26863413
  • DIČ: CZ26863413
  • Account number: 107-7359840227/0100
  • Registered with OR under the County Court in Ostrava C 28651